Pakendamise automatiseerimine ja tõhustamine

Tõhus automatiseerimine algab heast karbi kujundusest ning pakendi täispotentsiaal saavutatakse usaldusväärse ja hästi läbimõeldud pakkelahenduse abil. Stora Enso pakendamise automatiseerimise osakonnas oleme teadlikud kõigest, mis nende kahe kohta tasub teada.

Meie tootevalik sisaldab kõike alates voltimismasinatest kuni virnastamisrobotite, pakkemoodulite ja pakendamismasinateni. See mitmekülgsus on üks meie valiku tugevustest. Teiseks tugevuseks on meie pikaajaline kogemus erinevate üksuste omavahel kombineerimises. Kuid lubage meil alustada algusest: teie tootest. Kõik muu lahendame koos teiega.

Kontrollitud ja valmis

Esiteks kontrollime koos teie ja teie masinaoperaatoritega, et masinad ja materjalid toimiksid ideaalselt. Kui mõni element ei toimi optimaalselt, parandame selle enne kohaletoimetamist. Katsekäituse ajal anname teile üle kõik süsteemi dokumendid ja anname täieliku toimivusgarantii. Kui käes on aeg masina paigalduseks teie juures, viivad kogu protsessi läbi meie automatiseerimise insenerid. Lisaks tagavad nad, et kõik lisaseadmed, nagu robotid, lindid, alustele ladumise seadmed, kiletajad ja etiketipaigaldajad oleks paigas.

Erakordselt mitmekülgne teenus

Asjaolu, et me pakume nii pakkesüsteeme kui ka lainepappi on üks peamisi põhjuseid, miks kliendid meid hindavad. Üks kontakt kahe valdkonna jaoks – lihtsam ei saagi olla. Sama kehtib ka juhul, kui pöördute meie automatiseerimise inseneride poole, kui miski vajab kohandamist. Tegemist on kvalifitseeritud automatiseerimise inseneridega, kes on koolitatud programmeerimise ja juhtseadmete ning lainepapi ja pakendamise osas. Seega saavad nad kiiresti kontrollida, kas viga on materjalis või masinas.