Klientidele pakutav väärtus

Õige pakend võib suurendada müüki, vähendada kogukulusid ja parandada toote mõju keskkonnale. Läheneme igale pakendiprojektile teadmiste ja mõistmisega. Parima lahenduse loomiseks, mis lisaks väärtust ka peale pakendi, uurime lähemalt oma klientide toodete ja ärieesmärkide kohta, et hinnata õigesti pakendi eesmärki.

Uuenduslikud Stora Enso pakendid aitavad teil ...

...suurendada müüki

Pakume kogenud pakendikujundajaid, DesignStudio tööseminare, materjalivalikut ning erinevaid trüki- ja eriefektide võimalusi.

Meie lahendused aitasid kliendil uuendusliku ja funktsionaalse pakendikujunduse abil suurendada müüki 40% võrra.

...vähendada kulusid

Pakume asjatundlikku pakendamise automatiseerimist, pakendikujundust õige kaalu tagamiseks, kaasaegset kerget papptaarat, tarkvara alustele ladumise optimeerimiseks ja tehnilisi teenuseid.

Meie lahendused aitasid kliendil vähendada kulusid 11%, kasutades õigeid masinaid, vähendades pakendite laoühikute arvu, integreerides pakendikujunduse tarneahelasse ja optimeerides materjale.

...suurendada jätkusuutlikkust

Pakume värsketest ja taaskasutatud kiududest valmistatud materjale, mis aitavad teil vähendada keskkonnamõju tänu vähendatud tühjale ruumile transportimisel, väiksemale materjali kaalule ja taastumatute materjalide asendamisele taastuvate materjalidega.

Asendades plastist avamisteibi nutika perforeeritud lahendusega, aitasid meie kujundajad kliendil vähendada aastas kasutatud plasti kaalu enam kui 1300 kg ühe nende laoühiku kohta.