Lahendused, mis põhinevad innovatsioonil

Uuenduslikkus on üks meie äritegevuse alustest. Uuendame üheskoos meie klientide ja nende klientidega, et luua lahendusi, mis vastavad nende vajadustele ja lisavad uut väärtust.

Turundus- ja tarbijaülevaated

Jagame oma nägemust pakendite tuleviku osas oma Viewpointide kaudu. Oleme avaldanud Viewpointe, mis on suunatud toidutööstuse, tarbeelektroonika, jaekaupluste, veebimüügi ja piimatööstuse sektoritele ning ka Y-generatsioonile mõeldud pakenditele. Siin saavad meie kliendid õppida, kuidas tegutseda, et muuta pakendid ärivõimalusteks. Näiteks on meil võimalus teha tarbijauuring, kasutades pilgu jälgimist, et katsetada ja luua meie klientidele kõige tarbijasõbralikemaid pakendikujundusi.

Disainiarendus

Meie kogenud kujundajad arendavad meie kümnes DesignStudios Euroopas ja Hiinas tuleviku pakkelahendusi, kasutades tõestatud meetodeid ja vahendeid. Ühendatud kogemus meie turgudel hõlmab pakendikujundusi kaubamärgiomanikele ja jaemüüjatele peaaegu kõigis sektorites. Uute lahenduste ühiselt uuendamiseks ja arendamiseks korraldame igal aastal koos meie klientidega üle 150 kujunduse tööseminari.

Materjaliomaduste kasutamine

Loome lainepapist lahendusi, kasutades kaasaegset kerget papptaarat, et optimeerida pakendite kaalu ja omadusi kogu tarneahela lõikes. Stora Enso on juhtiv materjalide uuendaja mikrofibrilleeritud tselluloosi (Micro Fibrillated Cellulose (MFC)) kasutamise tõttu meie pappmaterjalides, et lisada väärtust ainulaadsete omaduste näol pakendi vastupidavuse suurendamiseks.

Nutikad pakendid

Stora Enso arendab nutikaid pakkelahendusi RFID-tehnoloogia põhjal, et lisada pakenditele nutikust ühenduvuse ja andmete kaudu. Pakume läbivaid lahendusi, et suurendada tarbijate hulka, kaitsta kaubamärke ja aidata klientidel suurendada tõhusust tarneahela halduses.