Tipptasemel sile ja lainestatud kartong, mis on kohandatud teie vajadustega

Stora Enso Poolas asuv Ostroleka on Euroopa juhtiv ja kõige moodsam tehas, mis toodab ümbertöötatud kiust siledat ja lainestatud kartongi.

Hiljuti tehtud 285 miljoni euro suurune investeering uude paberimasinasse ja vastrajatud elektrijaam on aidanud Ostrolekal tõusta Euroopa juhtivaks tehaseks, mis toodab taaskasutatud kiust siledat ja lainestatud pappi.

Eeskujulikult tugev ja kerge

Tänu suurele investeeringule Ostroleka tehase paberimasinasse suudame pakkuda laia valikut kvaliteetseid tooteid ja vastata teie karmidele kvaliteedinõuetele.

Eeskujuliku tugevuse ja vastupidavusega sile ja lainestatud kartong, mida nüüd Ostroleka tehases toodetakse, on eriti kerge, võimaldades meil teile pakkuda täpselt õige kaalu ja omadustega pakkematerjale.

Arvestades seda, et kliendid ja tarbijad eelistavad kergemaid ja taaskasutatavaid pakendeid, ent ei soovi kvaliteedis järeleandmisi teha, vastab Ostrolekas valmiv pakkekartong ideaalselt enamiku tegevusalade pakkenõudmistele.

Suurepärane siledus ja jooksvus

Üks tehnilistest tahkudest, mis tagab Ostrolekale konkurentsieelise, on ainulaadne kuivatusprotsess, mille käigus kuivatatakse paberit mõlemalt poolt. Tänu sellele on valmiv materjal eriti sile.

Sellest võidate ka teie ja teised töötlemisettevõtted, sest see uus kvaliteetne ja tugev paberitüüp suurendab lainepapi tootmise kiirust ja tõhusust. Põhjalike katsetega on tõestatud, et selle paberi jooksvus on palju parem kui konkureerivatel materjalidel.

Suurem tarnete usaldusväärsus ja paremad materjalid

Uude paberimasinasse tehtud investeeringute toel suudab Stora Enso pakendamislahenduste osakond veelgi tõhusamalt pakkuda teile tipptasemel pakkematerjale ja tegutseda ennetavalt, et tulla välja teie jaoks parima lahendusega. Samuti sõltume tänu sellele vähem ettevõttevälistest allikatest. See tähendab, et suureneb meie tarnete usaldusväärsus ja saame pakkuda täpselt teie vajadustele kohandatud pakkematerjale.

Miks eelistada Ostrolekas toodetud siledat ja lainestatud kartongi?

Ostroleka tehases valmiva sileda ja lainestatud kartongi kvaliteet on ilmne nii näidiseid silmaga vaadates kui ka käega katsudes. Täpsemalt on Ostrolekas toodetud pakkekartongil konkureerivate toodete ees järgmised eelised: suurepärane funktsionaalsus terve tarneahela jooksul, ühtlane pind, väga suur surve- ja läbisurvetugevus, läbitorke- ja lapiksurvekindlus, esmaklassiline siledus ja suur ruumiline stabiilsus. Lisaks on see toodetud ainult taaskasutatud kiust, mis on suur võit nii teie kui ka keskkonna jaoks.

Hoolitseme teie jäätmete ringlussevõtmise eest

Ostroleka tehases on sisse seatud ka ümbertöötamissüsteem, et saaksime teie jäätmeid ehk kiupõhiseid materjale taas tõhusalt ringlusse võtta. Meie suurtel ümbertöötamisseadmetel on Poolas vanapaberi kogumisel ja ringlusse võtmisel oluline osa. Võtke meiega ühendust, kui soovite rohkem teavet selle kohta, kuidas toota prügist kvaliteetset pakkematerjali.