Funktsionaalne lahendus – poolkeemiline lainestatud kartong

Poolkeemiline lainestatud kartong, mida toodame Soomes asuvas Heinola tehases, on välja töötatud spetsiaalselt karme olusid ja nõudeid silmas pidades. Seda kasutatakse selliste toodete pakendamiseks ja transportimiseks, mis nõuavad eriti vastupidavaid pakendeid, näiteks puu- ja aedviljad, teised toiduained, elektroonikatooted jms.

Kvaliteedinõuetele vastav materjal

Kui toodate pakendeid toiduainete, näiteks aed- ja puuviljade jaoks, siis olete arvatavasti hästi kursis neile kehtivate kvaliteedinõuetega. Näiteks peavad pakendid tooteid pikkade ja külmade transpordiperioodide ajal kaitsma ja olema deformeerumiskindlad, säilitama oma kuju ka niisketes tingimustes ja pidama vastu järskudele temperatuurikõikumistele.

Lisaks on teie tootmismahud arvatavasti suured ning seega on teie jaoks ühtviisi olulised nii lainestatud kartongi hea jooksvus kui ka ühtlane kvaliteet.

Heinola tehases toodetud poolkeemiline lainestatud kartong vastab kõigile nendele nõudmistele. See on valmistatud esmasest kiust, tänu millele on kartong ülikvaliteetne, jäik ja niiskuskindel.

Peale selle, et Heinola poolkeemiline lainestatud kartong sobib suurepäraselt aed- ja puuviljade pakendamiseks, on see hea valik ka siis, kui esikohal on vastupidavus, näiteks toiduainete ja kõrgtehnoloogilise elektroonika pakendamisel.

Suurepärane jooksvus
 

Teie pakendamisseadmete sujuva töö kindlustab tõik, et kasutame oma töötlemistehastes pidevalt Heinola poolkeemilist lainestatud kartongi. See tähendab, et kõik materjali parameetrid on ülima täpsusega sobivaks reguleeritud, et tagada selle tõhus kasutamine pakendamisseadmetes.

Stora Ensos on olemas ka professionaalsed uurimis- ja katserajatised kõigi materjalidega seoses tekkivate probleemide lahendamiseks.

Just tänu neile omadustele ja eelistele on Heinola poolkeemiline lainestatud kartong väga konkurentsivõimeline materjal, mis vastab ka kõige karmimatele rahvusvahelistele normidele ja aitab teil lainepapist pakendite valdkonnas kindlasti esirinda tõusta.

Puhas, hügieeniline ja keskkonnasäästlik

Et materjal oleks mikrobioloogiliselt puhas, kasutame poolkeemilise lainestatud kartongi põhitoormena esmast kiudu. See tähendab, et poolkeemiline lainestatud kartong on puhas ja hügieeniline toode, mis sobib toiduainete pakendamiseks. Toitu võib pakendada nii, et see on pakendiga otseses kontaktis, sest puudub oht toidu saastumiseks.

Esmase kiu kasutamine tähendab ka seda, et toodetud materjal on taaskasutatav ja ümbertöötatav ehk teisisõnu sellest võidate ühepalju nii teie kui ka keskkond.

Tipptasemel kvaliteet kõiges

Heinola tehases alustati tootmisega 1961. aastal ja tänu pidevatele investeeringutele on see säilitanud oma koha maailma juhtivate poolkeemilise lainestatud kartongi tootmistehaste seas. See, et oleme kvaliteedi poolest esirinnas, ei hõlma vaid kvaliteetset toodangut, vaid ka vajaliku teeninduse ja toe pakkumist.

Meie hästi sissetöötatud teenindussüsteemi kuulub tarnete suure usaldusväärsuse tagamine ja tehnilised probleemid aitab lahendada tehnilise klienditoe meeskond, mis koosneb erinevate pakendamisseadmete spetsialistidest.

Kuna me ei tee kvaliteedis järeleandmisi, oleme suutnud tõusta üheks maailma juhtivaks poolkeemilise lainestatud kartongi tootjaks. Selle positsiooni säilitamiseks vajame aga klientidelt pidevat tagasisidet. Võtke meiega kindlasti ühendust, kui teil on poolkeemilise lainestatud kartongi kohta küsimusi või kui soovite selle kohta täpsemat teavet.