Kõik algab pakkekartongist

Stora Enso pakendamislahenduste osakond toodab kvaliteetset pakkekartongi, mida kasutatakse lainepapi siledate ja lainestatud kihtide valmistamiseks. Tänu moodsatele ja tõhusatele paberimasinatele suudame pakkuda erinevaid pakkekartonge, mis on konkurentidest peajagu üle ühtlaselt hea kvaliteedi, jooksvuse, vastupidavuse ja teiste omaduste poolest.

Meie pakkekartongitehased varustavad nii meie enda töötlemistehaseid kui ka teisi töötlemisettevõtteid kvaliteetse sileda ja lainestatud kartongiga, mis sobib erinevate pakendite valmistamiseks.

Kergem pakend ei ole tingimata parem

Kui optimaalse pakendi kujundamisest rääkides viidatakse enamasti pakendi kaalu vähendamisele, siis meie jaoks on tegu palju keerulisema teemaga.

“Me ei keskendu mitte ainult pakendi kaalule, vaid esmajoones selle funktsionaalsusele”

Kergeim võimalik pakend kaotab oma mõtte, kui see laseb toodetel enne kliendini jõudmist viga saada või teisi tooteid vigastada. Seepärast eelistame rääkida mitte kõige kergemast, vaid kõige funktsionaalsemat pakendist. See tähendab, et me ei keskendu mitte ainult pakendi kaalule, vaid esmajoones selle funktsionaalsusele. Pakkematerjal peab sobima toote ja selle otstarbega ning optimaalse pakendi kujundamine hõlmab palju enamat kui lihtsalt selle kaalu vähendamist.

Pakendi funktsionaalsus

Kui soovite vähem prügi toota, raha kokku hoida ja parimal moel keskkonda säästa, siis peaksite keskenduma pakendi kui terviku funktsionaalsusele. Just siin tulemegi meie teile appi. Võite olla täiesti kindlad, et saate meie käest just täpselt sobiva materjali, sest oleme teinud suuri investeeringuid pakkekartongi tehaste uude sisseseadesse.

Esikohal on kvaliteet

Nii Stora Enso kui ka teised töötlemisettevõtted kasutavad kvaliteetse lainepapi valmistamiseks pakkekartongi, mis on toodetud Poolas Ostrolekas ja Soomes Heinolas asuvates tehastes.

Heinola tehas on rahvusvaheliselt tuntud esmasest kiust poolkeemilise lainestatud kartongi tarnija. Ostrolekas toodetakse jõupaberit, teisesest kiust kartongi ja lainestatud pakkekartongi, mis on valmistatud 100% taaskasutatud kiust.

Meie pakkekartongi peamine eelis seisneb selles, et see on valmistatud vaid väikese arvu moodsate, tehnoloogiliselt eesrindlike ja tõhusate paberimasinate abil. Mida vähem masinaid kasutatakse, seda lihtsam on tagada toote ühtlaselt head kvaliteeti.

Tänu tihedale koostööle ja teabevahetusele Stora Enso töötlemistehastega võime olla kindlad, et toodetav pakkekartong on meie pakendamisseadmetele sobivaima kvaliteedi ja jooksvusega.

Koos meiega esirinnas

Tänu investeeringutele uude tehnoloogiasse ja pidevale kohandumisele klientide muutuvate nõudmistega on meie tehased kvaliteedi poolest maailmas esirinnas. Kui teete pakkekartongi alal meiega koostööd, kindlustate ka endale koha esimeste seas.

Kvaliteet ei tähenda meie jaoks mitte lihtsalt parimate materjalide pakkumist, vaid ka pidevaid pingutusi selle nimel, et meie oskused, teadmised, klienditeenindus ja tarnete usaldusväärsus oleksid kõrgeimal võimalikul tasemel. Lisaks katsetame oma uurimiskeskuses eri materjale ning meie tehnilise klienditoe meeskond suudab lahendada kõik tehnilised probleemid, mis on seotud paberi jooksvuse ja kvaliteediga.

Tehnilise klienditoe meeskond

Kuna meie pakkekartong on väga hea kvaliteediga, oleme kindlad, et see peab kõigis logistikaetappides hästi vastu ja jookseb pakendamisseadmetel sujuvalt, tagades nende tõhusa töötamise.

Kõik tehnilised probleemid, mis tekivad seoses materjalide ja nende jooksvusega, lahendab kohapeal ehk teie tehases kiiresti ja tõhusalt meie teeninduskeskne tehnilise klienditoe meeskond. Klienditoe meeskonnas töötavad spetsialistid, kes on kursis kõigi Euroopa turul kasutusel olevate töötlemismeetodite ja pakendamisseadmetega.

Peale juba tekkinud probleemide lahendamise püüavad nad uusi ära hoida, aidates teil analüüsida ja parandada oma toote kvaliteeti.

Kuna käivitasime Ostrolekas uue paberimasina, suurendame ka oma tehnilise klienditoe meeskonda, et tagada teile täiel määral vajalik tugi meie uute pakkekartongimaterjalide kasutamisel.